Sipariş, Teslimat ve İade

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?
Öncelikle sipariş vereceğiniz ürüne karar verdikten sonra rengi,kumaşı gibi önemli detayları satış temsilcisine bildirmeniz gerekmektedir.Satış temsilcimiz sizleri kumaş ve renk seçenekleri için yönlendirecektir.Ürünler size özel üretildiği için termin süresini dikkate alınız.

 

Nasıl sipariş verebilirim?
Whatsapp teklif al butonu üzerinden,mail ile,müşteri temsilcisini arayarak veya mağazamızda ürünleri görerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.Ürüne karar verdikten sonra satış temsilcilerimiz tarafından size proforma gönderilir ve karar verdiğiniz ürün görselleri ile birlikte tüm detayları sizden kontrol etmeniz istenir.Siz onayladıktan sonra sipariş tutarınızın %50 si alınır,ürünleriniz hazır olduğunda sizden ürünlerinizi kontrol etmeniz istenir,siz ürünlerinizi kontrol eder ve siparişinizde bir eksik hata yok ise kalan %50 ödemesini yaparak sipariş sonuçlandırılır.


Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?
Anlaşmalı olduğumuz nakliye firmaları ile Yurtiçi ve Yurtdışı adrese teslim yapılmaktadır


Kargo ücreti ne kadar?
Almış olduğunuz ürün üzerinden hesaplanır.Nakliye firması ile görüşülür ve güncel tutar size sözlü olarak iletilir onaylamanız dahilinde nakliye firmasına teslim edilir.


Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?
Siparişinizi verdikten sonra size ürün teslimi için termin süresi verilmektedir müşteri temsilcilerimiz termin süresi bitimine yakın sizi arayarak nakliye ve ürünlerin hangi gün geleceği gibi detayları size bildirecektir.


Siparişimin durumumu nasıl takip edebilirim?
Whatsapp müşteri hizmetleri veya sizle ilgilenen satış temsilcisini arayarak dilediğiniz zaman bilgi alabilirsiniz.

 


İade Bilgileri

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açınız üründe deforme var ise anında iade ve değişim talep edebilirsiniz.Ürünler sizin belirlemiş olduğunuz renk ve özelliklerde olacağı için üründe üretici kaynaklı bir hata yok ise iadesi onaylanmaz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

  • Cafe Masa Sandalyem En Uygun Fiyat Garantisi
  • İmalattan-Toptan Satış
  • 0212 256 73 94-Fiyat Teklifi Al

© 2020 Retro Chair. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.